Čo je vibračné solárium?

Úlohou solária je nahradiť prirodzený deficit slnečného žiarenia umelým spôsobom a zlepšiť tak zdravotný stav človeka. Okrem toho Vám solárium umožní zrelaxovať, zbaviť sa stresov, do bronzova sa opáliť a udržať si zlatistú farbu aj počas zimy. V soláriu K-sun,ktoré máme nainštalované v našom štúdiu je zabudovaná vibračná platňa, ktorá svojimi kmitmi zapája celý svalový aparát.

.

 

Vďaka patentovanej kývavej funkcii tréningovej platne je simulovaná ľudská chôdza, vďaka čomu je Vibra Shape, na rozdiel od iných tréningových prístrojov 100% fyziologickou tréningovou metódou. Trénované sú tak všetky svaly nôh až po trup, brucho a chrbát. Horná časť tela a hlava môžu byť v pokoji. Whole Body Vibration (vibrácia celého tela) podporuje tvorbu svalov, zvyšuje spaľovanie tukov a zlepšuje pohyblivosť a koordináciu tela.Vďaka zlepšenej mikrocirkulácii krvi sa zlepšuje látková výmena a zlepšuje sa všeobecný pocit  zdravia. Svaly sa posilňujú, väzivá spevňujú a zlepšuje sa aj kožný obraz. Nezáleží, či ste mladý alebo starý: vďaka individuálnym Vibra Shape programom dosiahnete rýchlo svoj cieľ. Chudnite a opaľujte sa zároveň!
Opálená pokožka pôsobí estetickejšie a je menej citlivá na slnečné žiarenie. Solárium pomáha telu vytvoriť hormóny a životne dôležitý vitamín D, ktorý má veľký význam pre stavbu kostí, zubov a vlasov. Zároveň má priaznivý efekt pri rôznych kožných ochoreniach ako je akné, psoriáza a seborhea. Naše vertikálne turbo solárium zn. LUMINA V prehreje telo, rovnomerne sfarbí pokožku na celom tele, nabije Vás energiou a dodá Vám silu.

     

10 zlatých pravidiel opaľovania v soláriách

1. Opaľovanie v soláriu je určené pre osoby staršie ako 15 rokov s fototypom 2. Deti do 15 rokov a osoby s fototypom 1 majú spravidla typ pokožky, ktorá môže vyvolať silnú reakciu na UV žiarenie.

2. Každá kúra by mala pozostávať z 10 opaľovaní. Medzi jednotlivými kúrami by mala byť 4 - týždňová prestávka.

3. Po prvom opaľovaní je nevyhnutná minimálne jednodňová prestávka, aby ste zistili, či nenastala negatívna reakcia kože. Ak tom čase nedôjde k negatívnym reakciám, môžete v opaľovaní pokračovať.

4. Nikdy sa neopaľujte častejšie ako raz za deň, či už v soláriu alebo na slnku. Odporúčaný počet opaľovaní nie je viac ako 50 x ročne.

5. Rôzne lieky alebo kozmetické prípravky môžu obsahovať látky, ktoré v kombinácii s UV - žiarením vyvolávajú nežiaduce účinky. Preto ak užívate lieky alebo ste precitlivení na slnko, poraďte sa so svojim lekárom.

6. Pokožka môže negatívne reagovať na UV - žiarenie aj v spojení s kozmetickými prípravkami, parfémami alebo make-upmi. Preto pred opaľovaním zbavte pokožku krémov, pleťového mlieka, voňavky a iných kozmetických prípravkov.

7. Pred použitím solária ošetrite pokožku špeciálnym krémom, mliekom, gélom alebo olejom určeným na opaľovanie v soláriu. Nepoužívajte však žiadne ochranné krémy alebo samoopaľovacie prostriedky. Tieto obsahujú látky, ktoré v kombinácii s UV - žiarením môžu vyvolať nežiaduce reakcie alebo môžu viesť k spáleniu pokožky.

8. Ak je Vaša pokožka po opaľovaní červená a napnutá, je pravdepodobne spálená. S ďalším opaľovaním počkajte, až tieto príznaky zmiznú. Ak má Vaša pokožka negatívne reakcie i po ďalšom opaľovaní, prerušte opaľovaciu kúru a poraďte sa s lekárom o vhodnosti pokračovania.

9. Počas slnenia zavrite oči a vždy používajte pri opaľovaní ochranné okuliare. V samotných očných viečkach nie je obsiahnutý žiadny pigment, ktorý by oči mohol ochrániť a prenikajúce UV - žiarenie môže vyvolať závažné ochorenie očí.

10. Nepozerajte sa do trubíc keď sú zapnuté. Ak nosíte kontaktné šošovky, pred opaľovaním si ich vyberte.

     

PONÚKAME KVALITNÚ SOLÁRNU KOZMETIKU ZNAČKY  SOLEO A SUPERTAN!!!